Stavební spoření

Spoření se státním příspěvkem až 2.000 Kč ročně.

Stavební spoření zhodnocuje úspory, které odkládáme nejen na pořízení vlastního bydlení. Kromě zajímavého zhodnocení čeká na střadatele i  státní příspěvek, který může činit až 2.000 Kč ročně.
Stavební spoření umožňuje plynule navázat na případné budoucí poskytnutí úvěru ze stavebního spoření.  
Výhodou stavebního spoření je vyšší úroková sazba zhodnocení, než je tomu na běžném či spořícím účtu. Po ukončení vázací lhůty, která trvá 6 let, lze prostředky použít bez omezení účelu. Není tedy nutné naspořené peníze vkládat do nemovitosti. 
Tento produkt je vhodný pro spoření dětem, ale i pro každého konzervativního střadatele, který si chce v rámci 6 let vytvořit finanční rezervu
Založte si stavební spoření s námi!

Nezávazný kalkulátor spoření

Po odeslání formuláře vám na e-mail zašleme konkrétní kalkulaci.

Stavební spoření

Optimální je vyždímat výhody stavebního spoření na maximum, což znamená měsíčně spořit 1.800 Kč a to po dobu 6 let. Díky tomuto získáte statní podporu ve výši 2.000 Kč ročně a zároveň zajímavé zhodnocení celkového vkladu. Nicméně i měsíční spoření ve výši 500 Kč dává smysl, protože po 6 letech naspoříte necelých 40tis. Kč. Zdá se vám to málo? Představte si, že byste těch 40 tisíc měli dnes našetřených a k dispozici. To není úplně špatná představa, co myslíte? Pokud plánujete bydlení, spoření na stavebku je dobrým základem, nicméně o tom, jak si našetřit dostatek vlastních zdrojů na bydlení, vám píšeme v blogu.

Doplňkové Penzijní

SPOŘENÍ

Spořící

ÚČTY

PARTNERSKÉ STAVEBNÍ SPOŘITELNY

buřinka
modrá pyramida
raiffeisen
čsob stavební spořitelna
moneta