Spořicí účty

Peníze kdykoli k dispozici a přece se zhodnocují.

Spořicí účet zhodnotí vaše volné finanční prostředky a přitom je máte kdykoli k dispozici. Spořící účet snadno ovládáte ve svém internetovém bankovnictví, a v neposlední řadě jsou vklady ze zákona pojištěny. 
K dlouhodobému uložení peněz slouží obvyklé termínované vklady, které mají garantované úročení po předem stanovené období. Může se jednat o uložení a zhodnocení peněz na 6 měsíců, případně na delší úložný horizont.
Založte si spořící či termínované účet s námi!

Nezávazný kalkulátor spoření

Po odeslání formuláře vám na e-mail zašleme konkrétní kalkulaci.

Spořicí účty

Spořicí účty jsou vhodné pro klienty, kteří mají finanční rezervu, chtějí ji mít kdykoli k dispozici a rádi by své peníze zhodnotili. Samozřejmě všechny spořicí účty neumožňují okamžitou dostupnost vašich peněz, mnohé z nich mají několikadenní vázací lhůty k výplatám.

Upřímně, nečekejme od zhodnocení na spořicích účtech zázraky v podobě desítek procent ročního přírůstku. Jde sice o nízké zhodnocování, ale rozhodně dává větší smysl, než mít peníze na běžném účtu, kde je zhodnocení nulové. Mnohým klientům spořicí účet vyhovuje i v tom, že si na něj každý měsíc převedou část svých peněz, aby je neměli na běžném účtu, kde by je mohli potenciálně utratit.

PARTNERSKÉ BANKY

Allianz_logo_blue
loga_axa
Conseq_logo
pscsob
kb-penzijni-spolecnost-vector-logo
nn
1
ceska-sporitelna-penzijni-spolecnost-a-s-vector-logo