Životní pojištění

Pojištění slouží jako pomocná ruka při nečekaném výpadku příjmu, nemoci či jiné události.

Životní pojištění a jeho formy patří do každé rodiny, je však důležité i pro samostatně žijící jedince, kteří potřebují být zabezpečení pro případ vzniku úrazu, nemoci, či vážného zdravotního poškození, jako je invalidita apod.
Nemožnost vydělávat po dobu léčby znamená závislost na vámi naspořené finanční rezervě společně se závislostí na nemocenských dávkách, o kterých víme, že nám nekryjí 100% našich měsíčních příjmů. Z těchto důvodů dává životní pojištění smysl. V případě nenadálé události zabezpečíte nejen sebe, ale i vaší rodinu. 
Životní pojištění vykryje po dobu léčby váš životní standart.
Pojišťujte se s námi!

Nezávazný kalkulátor pojištění

Po odeslání formuláře vám na e-mail zašleme konkrétní kalkulaci.

Rizikové životní pojištění

Rizikové životní pojištění podceňuje celá řada klientů. Klienti jsou ochotni pojistit si automobil na nejvyšší možné pojistné plnění v rámci havarijního pojištění. Stejně tak jsou ochotni a chtějí pojistit své nemovitosti na co možná nejvyšší pojistné limity plnění. Nicméně pojistit si život, lépe řečeno své zdraví, už tak ochotni pojišťovat nejsou, jelikož v tomto nevnímají žádnou potřebu. Nemusíme rozebírat situace, kdy nastane nenadálé úmrtí či trvalá invalidita, ale pojďme si připomenout relativně častou a hlavně běžnou situaci, kdy z důvodu nemoci či úrazu jste hospitalizováni v nemocnici, nebo se nacházíte v domácí léčbě a nemůžete každodenně vydělávat peníze pro svou rodinu. Nemožnost vydělávat znamená určitou závislost na vámi naspořené finanční rezervě a zároveň závislost na nemocenských dávkách, o kterých jistě víme, že nám rozhodně nekryjí 100% měsíčního příjmu. Z tohoto důvodu dává rizikové životní pojištění smysl. V případě nenadálé události zabezpečíte nejen sebe, ale hlavně vaši rodinu. Váš životní standart zůstane zachován. Životní pojištění nejde správně nastavit podle formuláře na internetu, vyžaduje osobní schůzku a zkoumání vaši zdravotní karty. Zavolejte nebo napište a my vám pomůžeme najít řešení, které bude dávat smysl a rozhodně nebude zbytečné. Pojišťujte s námi!

Nezávazná kalkulace pojištění života

Po odeslání formuláře vám na e-mail zašleme konkrétní kalkulaci.
POJIŠTĚNÍ

Automobilu

POJIŠTĚNÍ

Domácnosti

POJIŠTĚNÍ

Nemovitosti

PARTNERSKÉ POJIŠŤOVNY

Allianz_logo_blue
loga_axa
logo_cpp
CSOB_logo
logo_share_1200x630
logo-direct
generali_pojistovna
kb-pojistovna
logo-kooperativa
MetLife
nn
pojistovna_cs
vzp-logo
slavia_pojistovna
uniqa_logo