Pojištění vozidla

Kvalitní havarijní pojištění ochrání vaše auto nejen na cestách.

Pojištění vozidla se rozděluje na povinné pojištění a pojištění havarijní. Povinné pojištění vozidla za nás hradí způsobené škody, které zaviníme jako účastníci silničního provozu. Rozsah pojištění se vztahuje ke škodě vzniklé na majetku, zdraví lidí, a to vždy do sjednané výše pojistných limitů. Vzniklá škoda na vašem vozidle není z povinného pojištění hrazena, pro tyto účely slouží havarijní pojištění.
Havarijní pojištění se člení do několika sekcí. Můžete si samostatně připojistit pouze čelní sklo, případně všechna skla nebo je možné připojistit případnou srážku se zvěří. 
Havarijní pojištění v plné variantě kryje všechny způsobené škody, ne pouze vybrané škody!
Havarijní pojištění doporučujeme především pokud nedisponujeme větší finanční rezervou, kterou bysme chtěli na případnou úhradu vzniklé škody použít. Pokud finanční rezervou disponujete, opravdu chcete ušetřené peníze použít na opravu automobilu po nehodě?
Pojišťujte vozidla s námi! 

Nezávazný kalkulátor pojištění

Po odeslání formuláře vám na e-mail zašleme konkrétní kalkulaci.

Pojištění automobilu

Pojištění vozidla se rozděluje na povinné a havarijní. Povinné pojištění vozidla za nás hradí způsobené škody, které zaviníme jako účastníci silničního provozu. Rozsah pojištění se vztahuje ke škodě vzniklé na majetku, zdraví lidí, vždy do sjednané výše pojistných limitů. Vzniklá škoda na vašem vozidle není z povinného pojištění hrazena, pro tyto účely slouží havarijní pojištění. Havarijní pojištění se člení na několik sekcí. Můžete si samostatně připojistit pouze čelní sklo, případně připojistit všechna skla ve vozidle. Dále si zvlášť můžete definovat v pojištění případnou srážku se zvěří a takto můžete jednotlivě pokračovat. Našim klientům doporučujeme havarijní pojištění v nejvyšší variantě, jelikož takové pojištění hradí veškerou způsobenou škodu na vozidle, a to i námi způsobenou. Havarijní pojištění se vyplatí v situaci, kdy nedisponujeme vyšší finanční rezervou, kterou byste chtěli do případné škody vložit. I když finanční rezervou disponujete, budete ji chtít vynaložit na opravu auta? Takže zde vyvracíme mýtus o tom, že se havarijní pojištění sjednává a vyplatí pouze pro nová vozidla. Myslíte si, že pokud nabouráte 7 let jetou Octavii, tak se škoda bude pohybovat v jen pár tisících? Rozhodně se mýlíte, jelikož při dnešních cenách se i u menších škod nedostanete s opravou na pár tisícovek. Preferujeme pouze funkční pojištění. Pojišťujte s námi!

Nezávazná kalkulace pojištění vozidel

Po odeslání formuláře vám na e-mail zašleme konkrétní kalkulaci.
POJIŠTĚNÍ

Nemovitosti

RIZIKOVÉ

Životní pojištění

POJIŠTĚNÍ

Domácnosti

PARTNERSKÉ POJIŠŤOVNY

Allianz_logo_blue
loga_axa
logo_cpp
CSOB_logo
logo_share_1200x630
logo-direct
generali_pojistovna
kb-pojistovna
logo-kooperativa
MetLife
nn
pojistovna_cs
vzp-logo
slavia_pojistovna
uniqa_logo