finance morava

Račte dál a seznamte se s naši vizí.

Aleš Kafka
Finance Morava založil Bc. Aleš Kafka s hlavní myšlenkou poskytnout zákazníkům skutečně kvalitní finanční poradenství. Nejsme pouze zprostředkovatelé finančních produktů, my jsme skutečnými odborníky! Naše priorita, je poskytování komplexních finančních služeb, výběru správného finančního produktu, který reálně funguje a slouží. 
„Není nic horšího, než platit za něco co nefunguje a co klient nepotřebuje“
Aleš uplatňuje své bohaté zkušenosti po necelých 12 letech bankovního života, který strávil ve dvou největších bankách v České republice. Za svou kariéru prošel několika bankovními pozicemi  a v posledních letech se věnoval především manažerským rolím. Jako dálkový student vysoké školy v oboru právo v podnikání má rád férové jednání. Současně je vášnivým sportovcem.
„Ve Financích Morava nám záleží na příběhu každého klienta“.
Dejte prostor svým individuálním představám a požadavkům. Dovolte nám spolu s vámi najít cestu jak je naplnit. Přesvědčte se, že svět nadstandardní a individuální péče vám nabídne vše, co potřebujete pro jednodušší a příjemnější život.
Martina Nohlová
Ing. Martina Janíčková uplatňuje ve Financích Morava více než 12 leté pracovní zkušenosti, které získala na odborných pozicích ve dvou největších bankách v ČR.
Zakládá si na osobním kontaktu a férovém jednání. Poskytovat klientům profesionální finanční servis je pro ni prioritou. 
Martina je empatická, umí naslouchat druhým lidem a dokáže se vcítit do jejich finančních potřeb. Vedle finančního světa se zajímá o fotografování, marketing a gastronomii. Volný čas nejraději tráví v přírodě, kde ji potkáte při běhu nebo na kole.
Její moto je: „člověk má dělat věci, které dělá rád“
Díky odbornostiprofesionalitě, kterou ve Financích Morava máme, měníme negativní vnímání lidí na finanční poradenství.

 

Vyzkoušejte naše služby!