Hypotéka

Na rodinný dům

Koupě rodinného domu

Koupě rodinného domu patří mezi zásadní okamžiky našich životů. Právě z tohoto důvodu postupujeme při výběru hypotečního úvěru s maximálním úsilím. Záleží nám na tom, aby váš nákup rodinného domu byl pro vás především zážitek. A my vás tímto zážitkem provedeme.
Před tím, než podepíšete rezervační smlouvu realitní kanceláři, doporučujeme danou nemovitost prověřit právníkem. Takovým prověřením předejdete případným právním vadám. Toto jsme schopni zajistit jednoduše za vás! 
Financujte váš nový dům s námi!

Koupě rodinného domu a jeho rekonstrukce

Pokud se vám líbí kouzlo starších rodinných domů, které si zároveň rekonstrukcí upravíte podle svého vkusu, je na místě spojit nákup rodinného domu rovnou s jeho rekonstrukcí, a to v rámci jednoho hypotečního úvěru
Rekonstrukci domu lze realizovat nejen dodavatelským způsobem, ale také svépomocně. Výběr financující banky a správného hypotečního úvěru, je u spojení nákupu nemovitosti s rekonstrukcí opravdu zásadní! 
Financujete nákup a rekonstrukci rodinného domu s námi!

Výstavba rodinného domu ze dřeva

Líbí se vám představa rychlé výstavby montovaného rodinného domu ze dřeva? Během pár měsíců je hotovo a vy se můžete stěhovat do nového! 
Pokud se vám taková představa líbí, je realizace montované dřevostavby opravdu tou správnou volbou? Hlavní výhodou dřevostaveb je zejména rychlá realizace, snadné dosažení nízké energetické náročnosti, a v neposlední řadě cena
U montovaných dřevostaveb je zajištění vhodného typu financování klíčové, jelikož se váže na jednotlivé uvolňování finančních prostředků z hypotečního úvěru. Pokud se zvolí nesprávný produkt hypotéky na výstavbu rodinného domu, budete mít na cestě k dokončení stavby mnoho problémových situací. Předejděte jim díky nám! 
Financujte výstavbu dřevostavby s námi!

Výstavba/nákup mobilního domu

Mobilní či kontejnerové domy jsou v posledních letech velice populární. Jejich financování nemusí být vždy jednoduché, jelikož si banky zpravidla podmiňují, že taková nemovitost musí být upevněna na patkách či zemních šroubech
Z tohoto je zřejmé, že se nemůže při financování hypotečním úvěrem jednat o maringotku a podobná kolová vozidla. Zároveň se nejedná o stavbu spojenou klasickým betonovým základem
Dá se tedy říct, že stavba mobilního nebo kontejnerového domu, je určitá alternativa standardní stavby. S financováním si nelamte hlavu, pomůžeme vám! 
Financujte mobilní či kontejnerový dům s námi!

Nezávazný kalkulátor hypotečního úvěru

Po odeslání formuláře vám na e-mail zašleme konkrétní kalkulaci.
HYPOTÉKA

Na
Byt

HYPOTÉKA

Na
Chatu

HYPOTÉKA

Na Pozemek

HYPOTÉKA

Na Pronájem

HYPOTÉKA

Bez
Účelu

PARTNERSKÉ BANKY

RaiffeisenBank_logo
ceska-sporitelna-vector-logo-small
CSOB_logo
1200px-Equa_bank_logo
HU base 2D bank 2 righe Brandline S
hypotecni-banka-logo-vector
kb
MBank_individual_(2020)
ikonka-3704
oberbank-1