Doplňkové penzijní spoření

Spoření na důchod se nemusí použít až v důchodě.

Doplňkové penzijní spoření je základním spořícím produktem každého pracujícího člověka. Bez ohledu na tuto skutečnost nic nebrání tomu, aby doplňkové penzijní spoření bylo založeno i dětem
O výši pravidelných vkladů rozhodujete sami podle svých aktuálních možností. Získáte zajímavé zhodnocení svých vkladů, které na běžném či spořícím účtu nedosáhnete. Vedle tohoto zhodnocení na vás čeká státní příspěvek, který může ročně činit až částku 2.760 Kč. Zároveň je možné využít daňové úlevy až ve výši 3.600 Kč ročně. 
V neposlední řadě vám může na doplňkové penzijní spoření spořit i váš zaměstnavatel. Vázací lhůta vkladu pro získání státního příspěvku je podmíněna dosažením 60 let věku střadatele. Doplňkové penzijní spoření je možné zrušit a vybrat naspořené peníze včetně zhodnocení již po 2 letech. 
Založte si doplňkové penzijní spoření s námi!

Nezávazný kalkulátor spoření

Po odeslání formuláře vám na e-mail zašleme konkrétní kalkulaci.

Doplňkové penzijní spoření

Často slýchávám, že mladá generace nebude mít státní důchody. Případně že důchody budou, ale velmi nízké a tedy nedostatečné k budoucím cenám. Mnozí lidé jsou vůči otázce odkládání peněz na důchod averzní, neřeší to a řešit nechtějí, přijde jim to zbytečné. Mají pocit, že když si budou spořit 500 Kč měsíčně, tak to stejně nemá žádný smysl. Dovolil bych si odporovat, jelikož když vynásobím 500 Kč měsíčně krát 30 let, přičtu zhodnocení vkladu a státní příspěvek, nejde zrovna o zanedbatelné peníze. Sice z nich nebudete žít několik let, ale bude to finanční rezerva, která rozhodně najde v budoucnu své využití. Pokud se opravdu chcete zajistit na důchod, což doporučujeme, musíme si společně nastavit správnou taktiku měsíční úložky.

Stavební

SPOŘENÍ

Spořící

ÚČTY

PARTNERSKÉ PENZIJNÍ SPOLEČNOSTI

Allianz_logo_blue
loga_axa
Conseq_logo
pscsob
kb-penzijni-spolecnost-vector-logo
nn
1
ceska-sporitelna-penzijni-spolecnost-a-s-vector-logo