MECALAC 15mwr 🚜

Potřebujete nový bagr resp. rypadlo pro Váše podnikání, ale chybí vám hotovost? 🏗️ Není nic jednoduššího, než zaplatit kupní cenu stroje podnikatelským úvěrem! 🌟🔧 Samozřejmě nabídky financování a především podmínky se zásadním způsobem liší, proto je lepší mít odborníka, který Vám zajistí optimální řešení. 

V čem je financovaní stavebních strojů specifické?

Úvěry pro pořízení stavebních strojů jsou charakteristické tím, že mají relativně krátkou splatnost. Splatnost se může pohybovat od jednoho, až po osm let. Vedle tohoto jdou ve 100% případů stroje do zástavy financující instituce. Není náhodné, že vedle zástavního práva ke stroji vyžaduje banka, nebo leasing další zajištění ve formě blankosměnky. 

Liší se podmínky financování napříč institucemi?

Ano a zásadně! Nejde jen o splatnost úvěru, ale především o podíl vlastních zdrojůakontace. Vyhledávanou formou podnikatelů, je uhradit akontaci ve výši DPH, ale není tomu tak ve všech institucích. Volné cash flow je pro firmu dost důležité, takže podílet se při nákupu stavebního stroje např. 50% lze zrealizovat firmě jen někdy. Ptáte se proč? Protože nákupem jednoho stroje to nikdy nekončí…

Co je pro vyřízení úvěru na Mecalac nutné doložit?

Vždy je nutné doložit pro vyřízení úvěru nejen na stroj Mecalac dvě daňová přiznání za poslední dvě zdaňovací období + výkazy v plném rozsahu. Vedle tohoto se samozřejmě dokládají občanské průkazy jednatelů a business plán. 

Klíčovým faktorem je zajistit financování snadno a rychle, abyste mohli začít pracovat bez zbytečných průtahů. 💪✨ 

Neobíhejte financující instituce, rádi Vám pomůžeme najít nejvhodnější řešení! 🚀🔝

Chcete v oblasti finančních produktů a financí odborně poradit? Pak nám zavolejte 😉 

Finance Morava

Nejlepší finanční poradenství v Olomouci, Ostravě, Brně a celé ČR!

MECALAC 15mwr.