Pojištění autoskel.

Pojištění autoskel resp. připojištění autoskel je rozhodně častým požadavkem majitelů vozidel. Toto připojištění poskytuje finanční ochranu v případě poškození nebo rozbití nejen čelního autoskla, ale všech autoskel. Díky připojištění ušetříte, jelikož s výměnou skel je spojená nákladná oprava. Jaké jsou hlavní výhody tohoto pojištění vozidel a proč byste měli zvážit jeho sjednání i Vy?

Co je připojištění autoskel?

Připojištění autoskel je doplňkovým pojištěním k Vašemu pojištění vozidel, které kryje náklady na opravu nebo výměnu poškozeného autoskla. Jak již bylo řečeno, pojištění se vztahuje nejen na čelní sklo, ale také na všechna ostatní skla ve vozidle. Všechna skla však neumí pojistit každá pojišťovna!

Výhody připojištění autoskel.

  1. Finanční úspora: Oprava nebo výměna autoskla je spojená s často velkým nákladem, zvláště pokud se jedná o čelní sklo, které je vyhřívané, má integrované senzory a kamery. Připojištění autoskla Vám rozhodně ušetří velké finanční prostředky.
  2. Rychlé vyřízení pojistné události: V dnešní době je standardem, že pojišťovny nabízejí rychlé vyřízení Vaši pojistné událostí. Zkrátka, Vaše vozidlo bude rychle opraveno. Nezapomínejte vždy oslovit smluvní sklářský servis pojišťovny. 
  3. Bez vlivu na bonusy: Benefitem u připojištění autoskel je skutečnost, že nemá vliv na Váš bonus systém. Takže pokud uplatníte škodu na autoskle, neztrácíte své doposud nastřádané bonusy na povinném ručení a havarijním pojištění.

Jak sjednat připojištění autoskel.

Sjednání připojištění autoskel je snadné. Pokud máte pojištění vozidel, stačí když nám zavoláte, my se Vám koukneme na Vaši aktuální pojistnou smlouvu a probereme možnosti přidání tohoto připojištění. V případě, že si sjednáváte nové pojištění vozidel, bez ohledu na fakt, zda se jedná o povinné ručení nebo havarijní pojištění, tak připojištění autoskel je vhodné připojit do pojistné smlouvy ihned.

Závěr.

Připojistit autoskla je vhodným doplňkem k pojištění vozidel. Poskytuje Vám především finanční ochranu v případě, kdy dojde k poškození autoskla.

Jestli chcete v oblasti finančních produktů a financí odborně poradit, pak nám zavolejte 😉 

Finance Morava

Nejlepší finanční poradenství v Olomouci, Ostravě, Brně a celé ČR!