Hypotéka bez dokládání příjmu?

Pokud si pokládáte otázku, zda je možné získat hypotéku bez dokládání příjmu, tak odpověď zní ano! Samozřejmě příjem generovat musíme, ale pokud je problematicky prokazatelný, pak hypotéka bez dokládání příjmu je to správně řešení. Pro hypotéku bez dokládání příjmu si musíte jen vybrat správnou banku. Založit si u ní bankovní účet, ten plně využívat a za určitou dobu budeme mít možnost získat, až deset milionů korun bez dokládání příjmu.

Kdo hypotéku bez příjmu nejvíce ocení?

Jste majitel firmy nebo drobným živnostníkem? Pak je hypotéka bez příjmu tou správnou volnou! Ptáte se proč? Protože je běžné, že podnikatelé a drobní živnostníci přes svůj bankovní účet protočí měsíčně slušné peníze, nicméně u oficiálního prokazování může nastat problém. Tento problém se však nemusí týkat optimalizace daňového přiznání! 

Samozřejmě je možné tento postup využít i u profesí, které mají základní mzdu velmi nízkou a zbylou část ne vždycky oficiální, případně jinak vyvedenou – diety, spropitné apod.

Může banka poskytnout hypotéku bez dokládání příjmu?

Každá finanční instituce má zákonnou povinnost u každého zájemce o hypoteční úvěr vyhodnotit jeho schopnost úvěr řádně splácet. Standardně banky vyžadují doklady k příjmům. U zaměstnanců se jedná o potvrzení o výši pracovního příjmu + výpisy za tři, nebo šest měsíců, kde přichází mzda. U podnikatelů se dokládá daňové přiznání + výpisy za tři, nebo šest měsíců. Pokud máte paušální daň, pak se dokládají pouze výpisy + případné fakturace.

Je možné získat hypotéku pouze na základě obratu na účtu?

Ano je! Banka která Vám dokáže poskytnout hypotéku až do částky deseti milionů korun vyhodnotí Vaši bonitu malino jinak. Ptáte se jak? Na základě „života“ na bankovním účtu, který u ni budete plně používat. Díky plnému využití banky Vás banka dokonale zná. Skutečně dohledá např. i kolik rohlíků kupujete, tudíž je pro ní po určité době snadné posoudit, zda Vám konkrétně hypotéku bez dokládání příjmu poskytne, nebo neposkytne.

Závěrem k hypotéce bez příjmu.

Ať se nacházíte v jakékoliv situaci a chtěli byste výhledově řešit hypoteční úvěr bez dokládání příjmu, tak nám neváhejte zavolat a vše společně připravíme tak, aby Vám hypotéka byla pohodově poskytnuta.

Jestli chcete v oblasti finančních produktů a financí odborně poradit, pak nám zavolejte 😉 

Finance Morava

Nejlepší finanční poradenství v Olomouci, Ostravě, Brně a celé ČR!