Asistenční služby vozidel.

Blíží se období dovolených a mnozí vyrazí na letní dovolenou autem. Bez ohledu zda máte auto nové, nebo ho již máte řadu let, tak je vždy vhodné se před cestou podívat na rozsah asistenčních služeb, které jsou obsaženy ve Vaši pojistné smlouvě. Samozřejmě pokud se v rozsahu pojištění asistenční služeb vozidel nevyznáte, tak nám neváhejte zavolat.

Základní limity asistenčních služeb.

99% smluv, které kontrolujeme mají ujednané základní asistenční služby. Základní rozsah je zpravidla v minimálních limitech na odtah vozidla, opravu vozidla na místě, dovoz náhradního paliva apod.. Samozřejmě rozsah pojištění je jedna důležitá věc, ale vedle toho musíte sledovat i pojistný limit. Pojistný limit je zásadní ukazatel, jelikož u základních asistencí se pohybuje od dvou do pěti tisíc korun, což je skutečně limit nízký.

Nadstandardní až bezlimitní asistenční služby. 

Nadstandardní nebo bezlimitní asistenční služby oceníte zejména při cestě do zahraničí, ale nebude tomu jinak ani na území ČR, kdy jste od svého domova vzdálení např. 100 km. Je sice fajn mít v asistenční službě odtah vozu do nejbližšího servisu, nicméně pokud je sobota a vy budete v Pardubicích a bydlíte v Ostravě, tak věřte, že odtah a dovoz domů skutečně oceníte. 

Pro více informací a zpracování nabídky pojištění nám neváhejte zavolat. 😎 

Pokud chcete v oblasti finančních produktů a financí odborně poradit, pak nám zavolejte 😉 

Finance Morava

Nejlepší finanční poradenství v Olomouci, Ostravě, Brně a celé ČR!

Asistenční služby vozidel