Úvěr na auto pro podnikatele.

Pokud jste živnostník, nebo jednatel společnosti a uvažujete o pořízení vozidla, tak si zpravidla pokládáte několik otázek. První otázka vede k tomu, zda chcete vozidlo koupit do majetku a financovat ho úvěrem. Případně, zda se poohlédnete po operačním leasingu. S pořízením vozidla je také spojeno pojištění a to nejen povinné ručení, ale také havarijní pojištění. Pochopitelně doporučujeme připojistit skla, jelikož kamínků je na cestách celkem víc, než dost.

Dokládá se příjem u financování vozidel?

V některých případech ano, nicméně my jsme schopni zajistit úvěr na auto bez nutnosti doložení příjmu. U podnikatelů je bežné, že skutečný příjem pro splácení úvěru vygenerují, ale jeho prokazování mnohdy bývá náročnější. Bez doložení příjmu je financování možné zajistit, nicméně musíte mít k dispozici alespoň 15% vlastních zdrojů z pořizovací ceny vozidla. Poměr vlastních zdrojů se liší podle objemu úvěru.

Jak rychle lze zrealizovat úvěr na nákup vozidla.

Je nutné uvést, že pro úvěrový proces potřebujeme již konkrétní vozidlo. Alespoň parametry, aby bylo možné vše připravit a až v další fázi, kdy už víme, že nám úvěr na auto  bude schválen se doloží VIN a další důležité údaje. Běžné vyřízení je do dvou pracovních dnů, ale někdy i v rámci jednoho dne.

Pokud chcete v oblasti finančních produktů a financí odborně poradit, pak nám zavolejte 😉 

Finance Morava

Nejlepší finanční poradenství v Olomouci, Ostravě, Brně a celé ČR!

Úvěr na auto pro podnikatele.