Zvýhodněná hypotéka pro mladé do 36 let.

Hypotéka pro žadatele do 36 let je zvýhodněna oproti žadatelům starších 36 let. Samozřejmě je zde jedna zásadní věc, kterou je nutné zmínit. Pokud jste manželé a jeden z Vás je mladší 36 let a ten druhý je starší 36 let, tak se vztahujete na podmínky žadatelů mladších. Nicméně dost řečí a pojďme se podívat, jaké zvýhodněné podmínky hypotéky do 36 let roku věku skutečně jsou.

Větší objem hypotéky za zvýhodněnou sazbu.

Už jste se na našem webu určitě dočetli o pojmu LTV. LTV je ve zkratce poměr výše úvěru se zajištěním. Žadatele o hypoteční úvěr starší 36 let mají možnost maximálního LTV 80% a méně. Naopak žadatelé mladší 36 let mají možnost získat financování maximálně do 90% LTV. 

Jak je to se zvýhodněnou úrokovou sazbou?

Úroková sazba se podle výše LTV v rámci bank rozlišuje. Vždycky, když je LTV nižší, tak je úroková sazba také nižší. U hypoték pro mladé resp. Žadatele mladší 36 let je úroková sazba napříč LTV totožná, což je zásadně zajímavé.

Na co v souvislosti s hypotékou nezapomínat?

Mohla by se Vám při vyřízení hypotéky hodit neúčelová část hypotečního úvěru, kterou můžete použít dle vlastní potřeby. Nejčastěji však využití zákazníci naleznou v pořízení vybavení. 

Pokud chcete v oblasti finančních produktů a financí odborně poradit, pak nám zavolejte 😉 

Finance Morava

Nejlepší finanční poradenství v Olomouci, Ostravě, Brně a celé ČR!

Zvýhodněná hypotéka pro mladé.