Havarijní pojištění

Havarijní pojištění za Vás zaplatí škody, které Vám vzniknou na vozidle. Může se například jednat o škody, které způsobíte, ale také o škody, které se stanou bez Vašeho přičinění. Jedná se zejména o srážku se zvěří, vandalismus, přírodní vlivy apod. V havarijním pojištění lze také připojistit úžasná asistenční služba díky které už nikdy neuvíznete na cestách. Některým řidičům však záleží také na pojištění života a zdraví cestujících ve vozidle, které lze rovněž v havarijním pojištění pojistit.

Hodí se havarijní pojištění i na moje auto?

Pokud chcete mít 100% jistotu, že při dopravní nehodě Vám bude uhrazena vzniklá škoda na Vašem vozidle, pak je havarijní pojištění jasnou volbou a určitou jistotou. Havarijní pojištění rozhodně doporučujeme uzavřít pro všechny nová auta, kde se navíc dá pojistit pojištění odcizení až do pěti let stáří, kdy Vám pojišťovna zaplatí celou kupní cenu. Samozřejmě se havarijní pojištění hodí i na vozidla starší tj. nad 5 let.

Rozsah havarijního pojištění?

Rozsah pojištění je již z článku zřejmý, bude hrazeno vše spojené se vzniklou škodou na Vašem vozidle, případně krádeží. Výhodou havarijního pojištění je, že můžete mít pojištěno buď úplně všechna rizika, nebo si vyberete jen rizika některá. Například se může jednat o střet se zvěří, odcizení vozidla, vandalismus, poškození zvířetem – kunou apod.

Závěrem, pokud máte zájem o pojištění vozidel 🚘 případně o kontrolu stávající smlouvy a smysluplnou radu 😎, tak nám zavolejte.

Pokud chcete v oblasti finančních produktů a financí odborně poradit, pak nám zavolejte 😉 

Finance Morava

Nejlepší finanční poradenství v Olomouci, Ostravě, Brně a celé ČR!

Havarijní pojištění vozidla.