Neúčelový spotřebitelský úvěr 😎

Mnohdy se může stát, že z nějakého důvodu potřebujete neúčelový spotřebitelský úvěr, který však pro Vás osobně určitý účel má. Nejčastěji se jedná o pořízení vozidla, vybavení domácnosti a náhlých událostí, které nastanou a je nutné na ně okamžitě reagovat. Úvěr je dobrý sluha, ale zlý pán a v tomto kontextu je nutné nad úvěry přemýšlet.

Je půjčka pouze o úrokové sazbě?

Ne není. Primárně se musíte dívat na všechny související podmínky. Sledujte poplatky a ne pouze ty, které se vyskytují při poskytování úvěru, ale především i ty, které se vyskytují u předčasného doplacení úvěru. Pokud se ptáte proč, tak je odpověď celkem jednoduchá. Váš úvěr nemusíte vždy předčasně doplácet vlastními zdroji, ale například se někdy zamyslíte nad reálnou úrokovou sazbou. Následně zjistíte, že úvěr můžete mít jinde levnější a budete chtít realizovat konsolidaci. Rozhodně vždy věnujte čas ostatním podmínkám úvěru!

Jaké mohou být ostatní podmínky úvěru?

Mezi nejčastější se řadí podmínka pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr. Následně se může jednat o podmínku vedení bankovního účtu u konkrétní banky, včetně podmínky zasílání mzdy apod. V neposlední řadě se setkáváme s podmínkami sjednání kreditních karet či nějakého spořícího produktu a investice.

Jak předejít konkurenčně nezajímavému úvěru?

Čtením podmínek, hledáním informací, srovnáním nabídek! 

Pokud chcete v oblasti finančních produktů a financí odborně poradit, pak nám zavolejte 😉 

Finance Morava

Nejlepší finanční poradenství v Olomouci, Ostravě, Brně a celé ČR!

Kde si nejlevněji půjčit?