Hypotéka na rekonstrukci.

Pokud plánujete opravit svůj dům, či byt pak je hypotéka na rekonstrukci vhodným řešením. Rekonstrukce domu nemusí být jen rekonstrukcí okrajovou, ale můžete to vzít skutečně pořádně „od podlahy“ a udělat z Vaši nemovitosti tzn. hrubou stavbu. Samozřejmě pro tak zásadní rekonstrukci potřebujete povolení, bylo to myšleno spíše obrazně. Hypotéka na rekonstrukci lze poskytnout na základě předkládání faktur, nebo bez dokládání faktur. 

Jakou částku mi banka na rekonstrukci půjčí?

Výši hypotečního úvěru si stanovujete sami, nicméně banka samozřejmě rozhodne, kolik to bude. Rozhoduje se vždy odhadem, jelikož se vždy půjčuje procentuální poměrem. Zpravidla se jedná o poměr 90%, 80% a 70%. Pro znalé LTV. Výše úvěru by měla odpovídat Vašemu záměru a měla by být skutečně dostatečnou pro samotnou realizaci. Pokud by se výše úvěru nerovnala 100% pokrytí investičního záměru, pak je samozřejmě nutné doložit rozdíl vlastními zdroji.

Pro hypotéku na rekonstrukci nikde neběhejte.

Hypoteční úvěr na rekonstrukci si nevyřizujte sami a raději nám zavolejte. Provedeme za Vás srovnání nabídek bank do 24h a vyjednáme Vám tu nejlepší úrokovou sazbu a vše bez poplatků.

Finance Morava