Hypoteční úvěr na zpětné proplacení peněz.

Jestliže jste koupili byt, dům, bytový dům, chatu, chalupu apod., nebo jste realizovali rekonstrukci, a to vše z vlastních finančních prostředků. Aktuálně se nacházíte v situaci, že tyto prostředky částečně, nebo celkově potřebujete. Pak máme pro Vás ideální řešení v podobě hypotečního úvěru za účelem zpětného proplacení Vámi investovaných prostředků do nemovitosti. 

Jak hypotéka na zpětné proplacení peněz funguje?

Jednoduše lze říct, že Vám jsou z hypotečního úvěru převedeny finanční prostředky na Váš běžný účet podle sjednané výše hypotéky. Samozřejmě se musí vždy jednat o částku skutečně vynaložených vlastních zdrojů investovaných do nemovitosti. Výhoda je, že si můžete zpětně proplatit celkově investovanou částku, nebo pouze její část.

Co je nutné pro účel refundace doložit?

V tomto případě se jako účel prokazuje doklad o nabytí nemovité věci, nebo faktury po rekonstrukci. Vedle zmíněných dokumentů je nutné doložit také finanční tok, který prokáže, že se skutečně jednalo o vlastní finanční prostředky. Vedle prokázání vlastních peněz jde také o kontrolu platební tj. že proběhla úhrada dle platebních podmínek kupní smlouvy, nebo faktur.

Kdy se taková hypotéka nejčastěji poskytuje?

Hypotéka na zpětné proplacení vlastních peněz se používá v situacích, kdy klienti z nějakých důvodů potřebují získat „levnou“ a rychlou finanční hotovost. Jedná se například o peníze, které chtějí použít na nákup jiné nemovitosti u které z určitých důvodů nechtějí nic prokazovat apod. Konstrukcí samozřejmě existuje mnoho.

Pokud jste v podobné situaci, kdy potřebujete získat investované peníze do nemovitosti zpět, pak nám zavolejte, nebo napište.

Finance Morava