Povinné ručení a havarijní pojištění? U koho tato autopojištění sjednat?

Povinné ručení a havarijní pojištění je při pořízení auta druhou největší peněžní položkou. Máme mnoho klientů, kteří se na nás obracejí ohledně pojištění svého auta. Nejen jejich životní příběhy při sjednání povinného ručení či havarijního pojištění nás ujišťují, že naše práce dává smysl. My ve Financích Morava u každého produktu přemýšlíme a maximálně posuzujeme výběr konkrétního produktu, aby klientovi fungoval. Takto přistupujeme ke všem finančním produktům a povinné ručení nebo havarijní pojištění není výjimkou.

Povinné ručení a havarijní pojištění a náš přístup?

Ve srovnání s pojišťovnami či jinými zprostředkovateli každého klienta v období před výročím pojistné smlouvy s dostatečným předstihem kontaktujeme. Jak fungují pojišťovny? Pojišťovny zpravidla posílají pouze informativní dopis, že došlo k navýšení pojistné částky nebo informaci o zaplacení pojistného na další období. Klientům nikdo nezavolá ohledně případné úpravy pojistné smlouvy. Všichni víme, že během života se lidské potřeby mění, stejně tak se mohou změnit požadavky na jakákoliv pojištění.

U povinného ručení lze řešit například navýšení limitu povinného ručení; při doplňkovém pojištění se může jednat o úpravu výše pojistné částky na všechna skla či limity pro asistenční službu v případě poruchy či nehody; u havarijní pojištění může být více změn: lze mít pojištěnou pouze dopravní nehodu nebo další pojistná nebezpečí jako například pojištění pro živel, střet ze zvěří, odcizení či vandalismus.

Kolik mě stojí pojištění oken a kolik stojí nové okno?

Některé pojišťovny nabízí buď libovolnou kombinaci rizik anebo různé balíčky havarijního pojištění. O výhodách havarijního pojištění jsme již psali.

Dále cenu pojištění mohou ovlivňovat parametry jako stáří vozidla, nájezd či cena auta, a tyto parametry jsou po roce úplně odlišné než při sjednání pojištění. Z výše uvedených důvodů vyhodnocujeme, zda aktuální nastavené parametry pojistné smlouvy splňují klientovy požadavky a potřeby v daném období, tzn. před výročím pojistné smlouvy. Pokud nesplňují, je potřeba provést úpravu stávajícího povinného ručení a havarijního pojištění pro další pojistné období. Jedná se o vaše peníze a vaši možnou úsporu peněz.

Proč si pro sjednání pojištění auta vybrat nás?

Další výhodou spolupráce s námi je velký výběr produktů od všech pojišťoven. Faktem je, že pracovník v pojišťovně vám nabídne pouze omezené produkty, které konkrétní pojišťovna poskytuje. Pojistné produkty jednotlivých pojišťoven se liší v parametrech, limitech, komplexních balíčkách a také v posuzování pojistníka a provozovatele vozidla. Cenu povinného a havarijního pojištění ovlivňuje řada faktorů a parametrů, které do výpočtu vstupují. U každé jednotlivé pojišťovny pak nabídka konkrétní klienta vychází cenově jinak, záleží na stanovených podmínkách pojišťovacích institucí.

Šetřete svůj čas!

S námi nemusíte při sjednání nového pojištění auta nebo úpravy pojistné smlouvy jezdit po všech pojišťovnách, stačí jeden telefonát do Finance Morava. Vždy vám to zvedne buď Aleš nebo Martina. Lidé využívají pro sjednání nového auto pojištění vedle návštěv pojišťoven také srovnávače pojištění vozidel, které se velmi často objevují v televizních reklamách a lákají nás na nejlevnější povinné ručení na jedno kliknutí.

„Vy ještě chodíte do pojišťovny?“ Pokud se Vám líbí naše služby a přístup, a potřebujete opravdu kvalitní a cenově dostupné pojištění vašeho vozidla, zavolejte nebo nám napište zprávu.

Pojišťujte s námi!

Martina, Finance Morava

povinné ručení a havarijní pojištění