Srovnání povinného ručení a havarijního pojištění.

Srovnání povinného ručení i havarijního pojištění od jednotlivých pojišťoven vám na trhu nabízejí zprostředkovatelé pojištění nebo online srovnávače. My bereme, že jsme pro klienty přidanou hodnotou a nejen nějakým „online generátorem nejlevnějších pojistek“. Televizní reklama je plná srovnávačů pojištění vozidel a všechny bez výjimky lákají na nejnižší ceny povinného ručení během pár kliknutí. Je opravdu nejlevnější povinné ručení nejvhodnější volbou? Dle našich zkušeností tomu tak ve většině případů není, protože musíme brát v potaz např. limit povinného ručení, připojištění nebo pojistné podmínky dané pojišťovny. K čemu vám například bude levnější pojištění, když máte asistenci v hodnotě 5 tisíc korun? Auto se vám kdekoliv může pokazit a za 5000 Kč opravdu odtah nevyřídíte. O poruše auta v zahraničí ani nemluvě!

Jaký je náš přístup při srovnání povinného a havarijního pojištění?

Srovnávač pojištění auta dokáže srovnat nabídky jednotlivých pojišťoven na základě údajů od klienta, stejně tak to dokážeme i my. Nicméně díky našemu přístupu a finančnímu servisu jdeme ještě dále a řešíme funkční detaily pojištění.

Srovnání pojištění aut s námi? V čem se liší?

S klienty udržujeme osobní a pravidelný kontakt. S námi víte, s kým své finance řešíte, neskrýváme se za telefon, ale znáte nás osobně nebo z webových stránek.

Posuzujeme a vybíráme nejvhodnější produkt z nabídek. Srovnávače neposuzují jednotlivé nabídky detailněji, všechny propagují slogany typu nejrychlejší cesta ke sjednání nejlevnějšího pojištění. My konkrétní nabídky detailně porovnáváme, stejně jako pojistné podmínky jednotlivých pojišťoven. A to není opravdu otázka pár minut! Záleží nám především na funkci.

Jsme v detailu pojistných  produktů, produktových balíčků a akčních nabídek pojišťoven. U srovnávačů se naši klienti setkali s chybně sdělenými informace k pojistným podmínkám a produktům. Tady opravdu končí legrace, neboť je klient uveden v omyl!

Individuální sleva je individuální řešení, které poskytujeme!

Vyjednáváme pro vás individuální ceny. Realizujeme srovnání pojištění auta a požadavky klienta. Naší prioritou je spokojený klient a klíčové je rovněž rozpoznání klientových požadavků na pojištění. Srovnávače, stejně jako my ve Financích Morava, spolupracují s více pojišťovacími institucemi a mají možnost díky rychlému srovnání klientovi poslat konkrétní nabídky jednotlivých pojišťoven. U srovnávačů ne vždy klient získá korektní informace k jednotlivým pojistným produktům a ne vždy maximálně posuzují požadavky konkrétního klienta. Vy ještě používáte online srovnávače pojištění? Pokud se vám líbí naše detailní práce u pojištění aut, zavolejte nám a my vám pomůžeme najít to správné auto pojištění.

Pojišťujte s námi! Martina, Finance Morava

povinné ručení a havarijní pojištění