Sloučení půjček.

Sloučení konsolidace několika úvěrových závazků do závazku jednoho dává skutečně smysl! Cílem sloučení půjček je dosažení celkově nižší úrokové sazby, dále optimalizace splatnosti závazků a v neposlední řadě dosažení pouze jedné splátky. Pouze jedna měsíční splátka nám zajistí větší přehled nad našimi měsíčními výdaji. Díky optimalizaci splatnosti budeme vědět, kdy nastane doplacení úvěru což u několika závazků nikdo příliš neřeší. Snížení úrokové sazby nám zajistí úsporu, kterou je možné využít k pravidelnému měsíčnímu spoření, nebo pravidelné měsíční investici.

Díky sloučení půjček vám zbyde na spoření.

Pravidelné spoření či investice nám v době celkové úhrady zajistí potřebnou částku pro budoucí spotřebu, takže si už nebudete muset půjčovat, jelikož se vám v rámci splácení podaří dostatek finančních prostředků našetřit. Díky úspoře na úrocích a poplatcích všech vašich závazků, téměř nepoznáte měsíční navýšení vašich výdajů. Zkrátka budete na stejných výdajích a místo pouhého splácení úvěrů si budete i spořit.

Konsolidace půjček je to stejné jako sloučení půjček.

Konsolidace půjček není vždy o sloučení několika půjček. Konsolidovat je možné pouze jednu půjčku a získat tím nižší úrokovou sazbu. Zároveň pokud již jednu půjčku máte a uvažujete nad půjčkou druhou/novou je mnohem lepší mít vše v jednom závazku, díky čemuž opět získáte lepší přehled a zvýhodněnou úrokovou sazbu. Samozřejmě se tato informace nevztahuje na situace, kdy budete doplácet svou stávající půjčku v blízké době.

Které úvěry lze sloučit – konsolidovat?

Konsolidovat můžete půjčky, úvěry, leasingy, kreditní karty, povolené debety, kontokorenty úvěry apod. Díky sloučení půjček vám nastavíme splátku podle představy a stejně tak i datum splácení. Sloučení půjček se nemusíte obávat, jelikož vše vyřídíme za vás. Řada bank konsolidace úvěrů velice podporuje.

Sloučení půjček vám zajistí:

úsporu na úrocích

– lepší přehled nad svými měsíčními výdaji

– úsporu od placení zbytečných poplatků bankám

Sloučení půjček je snadné a rychle, stačí nám zavolat a my pro vás vybereme tu správnou banku.

Finance Morava 

sloučení půjček