Půjčka na zelenou technologii.

Pořízení zelené ekologické technologie je v poslední době velkým tématem a častou investicí domácností. Především domácností, které žijí v rodinných domech. Důvod je zřejmý, a sice nárůsty cen energií, které bohužel nekončí a je aktuálně velkým otazníkem, kdy nastane změna. 

Zelená technologie financovaná půjčkou.

Pokud se rozhodnete pro zelenou technologií, brzy zjistíte, že pořízení fotovoltaické elektrárny, tepelného čerpadla, zateplení nebo pořízení zelené či mokřadní střechy není levná záležitost. Zpravidla se jedná o investici ve vyšších desítkách tisíc.

Pořízení těchto technologií je velice podporováno vybranou skupinou bank. Podporováno účelovým úvěrovým produktem, který má zvýhodněnou úrokovou sazbu, je bez poplatků a především disponuje mnohem delší splatností. Díky nižší úrokové na účelové zelené půjčce a zároveň delší splatnosti, nedojde k přílišnému měsíčnímu splátkovému zatížení podobně, jako je tomu u půjček neúčelových.

Zelená technologie a zelené úsporám.

Rovněž je velkou výhodou podpora zelených ekologických technologií ze strany státu. Ministerstvo životního prostředí dotačně podporuje zelené technologie v rámci projektu nová zelená úsporám. Tento dotační projekt se zaměřuje na rodinné domy, novostavby, ale také na bytové domy. Státní dotace vedle investice do nemovitosti podporuje též elektromobilitu, a to konkrétně dotací na pořízení a instalaci dobíjecí stanice pro elektromobil.

Dotace zelená úsporám.

Dotací můžete získat až 50% ceny projektu zpět na což jsou zelené půjčky bank připravené a umožní vám předčasné splacení po vyřízení dotace zdarma.

Jestliže si myslíte, že půjčování peněz u bank je drahé, máte z toho velké obavy, tak vás můžeme ujistit, že úroková sazba účelových půjček na pořízení zelené technologie se aktuálně pohybuje na menší polovině aktuální inflace, tudíž půjčit si peníze u bank se opravdu vyplatí.

Financujte zelené technologie s námi!

Finance Morava

zelená úsporám