Rizikové životní pojištění.

Rizikové životní pojištění podceňuje celá řada klientů. Klienti jsou ochotni pojistit si automobil na nejvyšší možné pojistné plnění v rámci havarijního pojištění. Stejně tak jsou ochotni a chtějí pojistit své nemovitosti na co možná nejvyšší pojistné limity plnění. Nicméně pojistit si život, lépe řečeno své zdraví, už tak ochotni pojišťovat nejsou, jelikož v tomto nevnímají žádnou potřebu.

Příkladná situace rizikového životního pojištění.

Nemusíme rozebírat situace, kdy nastane nenadálé úmrtí či trvalá invalidita… ale pojďme si připomenout relativně častou a hlavně běžnou situaci, kdy z důvodu nemoci či úrazu jste hospitalizováni v nemocnici, nebo se nacházíte v domácí léčbě a nemůžete každodenně vydělávat peníze pro svou rodinu.

Nemožnost vydělávat znamená určitou závislost na vámi naspořené finanční rezervě a zároveň závislost na nemocenských dávkách, o kterých jistě víme, že nám rozhodně nekryjí 100% měsíčního příjmu. Z tohoto důvodu dává rizikové životní pojištění smysl. V případě nenadálé události zabezpečíte nejen sebe, ale hlavně vaši rodinu. 

Díky rizikovému životnímu pojištění zůstane váš životní standart zachován!

Životní pojištění nejde správně nastavit podle formuláře na internetu, vyžaduje osobní schůzku a zkoumání vaši zdravotní karty. Zavolejte nebo napište a my vám pomůžeme najít řešení, které bude dávat smysl.

Finance Morava!

rizikové životní pojištění

2 komentáře

Komentáře jsou uzavřené.