Pojištění domácnosti je opravdu důležité!

Pojištění domácnosti většina klientů podceňuje. Argumentují tím, že již mají pojištěnou nemovitost a to je dostatečné pro případná pojistná rizika. Jak jsme již psali v článku o pojištění nemovitosti, představte si, že si váš dům chytnete do ruky a obrátíte vzhůru nohama. Vše co vypadne, patří do pojištění domácnosti, vše co zůstane, se vztahuje na pojištění nemovitosti.

Na co myslet při pojištění domácnosti?

Po překlopení vypadne z nemovitosti veškerá elektronika, volně stojící nábytek, vybavení domácnosti, dekorační doplňky, šperky, oblečení apod. Schválně, projděte si váš byt a napočítejte, kolik peněz jste vynaložili na pořízení všech věcí okolo. Máte pocit, že jen pár tisíc korun? Osobně jsem přesvědčen, že se bavíme o desítkách tisíc, které jste vynaložili na pořízení veškerého vybavení. 

Jak plyne čas, neuvědomujeme si hodnotu pořízených věcí a pojištění podceňujeme.

Z tohoto důvodu, je pojištění domácnosti opravdu důležité. Bude skvělé, pokud vám po vzniklém požáru pojišťovna zaplatí novou střechu, vnitřní schodiště apod., ale ještě lepší bude, když vám pojišťovna v případě vzniku pojistné události zaplatí i gauč, televizi a taky osobní věci.

Pojištění domácnosti stojí pár stovek ročně, ale při vzniklé pojistné události bude k nezaplacení!

Nepodceňujte tuto oblast! Obraťte se na nás a my vám pomůžeme najít cestu ke správnému produktu za dobrou cenu.

Zavolejte nám!

Finance Morava!

pojištění domácnosti

2 komentáře

Komentáře jsou uzavřené.