Výhody havarijního pojištění.

Pojištění vozidla se rozděluje na povinné a havarijní. Povinné pojištění vozidla za nás hradí způsobené škody, které zaviníme jako účastníci silničního provozu. Rozsah pojištění se vztahuje ke škodě vzniklé na majetku, zdraví lidí, do sjednané výše pojistných limitů. Vzniklá škoda na vašem vozidle není z povinného pojištění hrazena, pro tyto účely slouží havarijní pojištění.

Dělení pojištění.

Havarijní pojištění se člení na několik sekcí. Můžete si samostatně připojistit pouze čelní sklo, případně připojistit všechna skla ve vozidle. Dále si zvlášť můžete definovat v pojištění případnou srážku se zvěří a takto můžete jednotlivě pokračovat. 

Má smysl havarijní v nejvyšší variantě?

Našim klientům doporučujeme havarijní pojištění v nejvyšší variantě, jelikož takové pojištění hradí veškerou způsobenou škodu na vozidle, a to i námi způsobenou. Havarijní pojištění se vyplatí v situaci, kdy nedisponujeme vyšší finanční rezervou, kterou byste chtěli do případné škody vložit. I když finanční rezervou disponujete, budete ji chtít vynaložit na opravu auta?

Havko není pouze pro nová auta!

Takže zde vyvracíme mýtus o tom, že se havarijní pojištění sjednává a vyplatí pouze pro nová vozidla… Myslíte si, že pokud nabouráte 7 let jetou Octavii, tak se škoda bude pohybovat jen v  pár tisících? Rozhodně se mýlíte, jelikož při dnešních cenách se i u menších škod nedostanete s opravou na pár tisícovek

Pojišťujte s námi!

Finance Morava

havarijní pojištění

Jedna odpověď

Komentáře jsou uzavřené.