Spotřebitelský úvěr jednoduše financuje vaše spotřebitelské potřeby. Může se jednat o pořízení sportovního vybavení, vybavení domácnosti, případně financování studia. Cokoli, co si potřebujete pořídit a aktuálně na to nemáte dostatečnou finanční hotovost. 

Spotřebitelský úvěr doporučujeme poskytovat nejdéle na dobu „životnosti” kupované věci. Pokud si tedy někdo kupuje drahou elektroniku se splatností 6 let, je dost pravděpodobné, že se zakoupená věc nedožije šestiletého stáří.

Úvěr bez účelu

Základním účelem spotřebitelského úvěru je neúčelový spotřebitelský úvěr. Peníze z takového úvěru můžete použít na cokoli, úvěrující instituce nebude sledovat faktické využití. Splatnosti se liší podle úvěrujících bank, ale můžeme se dostat až na splatnost 8 let.

Konsolidační úvěr

Pokud máte spotřebitelských úvěrů několik, případně čerpaných kreditních karet či kontokorentních úvěrů, pak vás splácení těchto produktů významně zatěžuje, je tedy na místě realizovat sloučení těchto půjček do půjčky jedné. Sloučení, lépe řečeno konsolidaci půjček, díky které máte jeden úvěr, jednu splátku a optimální úrokovou sazbu.

Úvěr na bydlení 

V neposlední řadě je sekce spotřebitelských úvěrů, které se vážou ke konkrétní účelovosti. Může se jednat o financování nákupu automobilu, financování investice spojené s nákupem nemovitostí či její samotné rekonstrukce. Tyto spotřebitelské úvěry nám umožňují mít delší splatnost a zároveň nižší úrokovou sazbu, než je u standardních neúčelových úvěrů pravidlem.

Výběr správného spotřebitelského úvěru vám může ušetřit i několik tisíc. Jsme tady pro vás!

spotřebitelský úvěr